ZDRAVOTNICTVÍ 2026

Konference ZDRAVOTNICTVÍ 2026 je pořádána společnostmi EEZY Events & Education a o Unie zaměstnavatelských svazů České republiky.

Konference se zaměří na klíčové výzvy a budoucí směry zdravotní péče v České republice. Záštitu nad konferencí převzali ministr zdravotnictví Vlastimil Válek a předseda vlády Petr Fiala

Odborná konference  se bude konat 25. – 26. 9. 2025 v Hotelu Grandior Praha.